Wyjątkowy stół do ogrodowej przestrzeni

Wyjątkowy stół do ogrodowej przestrzeni

Spotkania z przyjaciółmi przy kawie, wspólne biesiadowanie z rodziną, relaks przy ciekawej lekturze – a wszystko to na łonie natury w przydomowym ogrodzie. Któż z nas nie lubi spędzać czasu w ten sposób? Jednak odpoczynek na świeżym powietrzu będzie przyjemniejszy, jeżeli doposażymy przestrzeń w funkcjonalne meble. Wśród nich nie może zabraknąć stołu.

Jeśli znasz asortyment mebli ogrodowych i dokładnie wiesz, czego potrzebujesz i gdzie tego szukać, wybór odpowiednich mebli nie zajmie Ci wiele czasu. Jeśli natomiast dopiero robisz rozeznanie na rynku i poznajesz wady i zalety poszczególnych rozwiązań, może to potrwać zdecydowanie dłużej.

Niezależnie od tego, czy należysz do pierwszej, czy też drugiej grupy, postanowiłam przedstawić Ci wyjątkowy produkt na rynku mebli ogrodowych. Co w nim takiego niezwykłego? Otóż jest to mebel, który potrafi sprostać wymaganiom wielu różnych osób o odmiennych oczekiwaniach.

Ławostół na tarasie i w ogrodzie

Ogromną zaletą ławostoła Lyon jest to, że można ustawić go w dwóch pozycjach: niskiej lub wysokiej. Jak to zrobić? Mebel posiada dodatkowe nóżki, które działają na zasadzie klik-klik. Wyregulowanie wysokości stołu zajmuje dzięki temu tylko chwilę, a inwestor może dostosować ją do aktualnej potrzeby.

Decydując się na ławostół, osoby zainteresowane doposażeniem ogrodu nie muszą już wybierać pomiędzy niskim stolikiem idealnym do delektowania się poranną kawą a wysokim stołem, przy którym wygodnie zjemy posiłek.

Taki ławostół gwarantuje wygodę i poszerza możliwości wykorzystania przydomowej przestrzeni. Gdzie można go szukać? Ławostół jest dostępny w hurtowni, która oferuje różne meble ogrodowe. Przeglądając jej asortyment, możemy nawet początkowo nie zwrócić uwagi na jego funkcjonalność. Z pozoru bowiem niczym nie wyróżnia się pośród innych stołów. O tym, że jest to produkt godny uwagi, przekonasz się, wielokrotnie użytkując zaaranżowaną w ogrodzie wypoczynkową przestrzeń.

Czym jeszcze charakteryzuje się ławostół?

Ławostół Lyon to nie tylko funkcjonalność i wygoda. Jego producent zadbał i o to, by mebel prezentował się elegancko i odznaczał się trwałością. Jak to zrobił? Oczywiście poprzez zastosowanie odpowiedniego materiału.

Ławostół został wykonany z technorattanu – materiału, który w ostatnich latach jest coraz popularniejszy wśród producentów mebli oraz użytkowników prywatnych. Początkowo wykonane z niego meble gościły głównie w restauracyjnych ogródkach, kawiarniach i hotelach. Obecnie coraz częściej pojawiają się też w przydomowej przestrzeni.

Technorattan jest tworzywem sztucznym, jednak do złudzenia przypomina naturalny rattan i wykazuje się wysoką estetyką. Wykonane z niego meble wyglądają elegancko i stylowo. Co bardzo istotne, są odporne na działanie czynników atmosferycznych. Nie szkodzi im zarówno intensywne słońce, jak i silne opady deszczu, czy niskie temperatury. Technorattan jest też łatwy w utrzymaniu czystości. Wystarczy polać go wodą z ogrodowego węża i spłukać osadzający się kurz i brud.

Reasumując, ławostół Lyon jest funkcjonalny, elegancki oraz trwały i solidny. Czy aranżując przestrzeń wypoczynkową w ogrodzie, można chcieć więcej?

Ocena

Dodaj komentarz

CommentLuv badge